Dom gościnny Dwór w Ropie | Noclegi, Pokoje | Apartament okolice Gorlic, Nowego Sącza

Pokoje

W Gościńcu Dworskim w Ropie oferujemy noclegi w komfortowych, stylowych pokojach:

Apartament

350,00 zł

Pokój jednoosobowy

170,00 zł

Pokój dwuosobowy

210,00 zł

Dodatkowa dostawka

80,00 zł

cena za osobę

Doba trwa od 14.00 do 11.00. Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji cen.
Śniadanie w Gościńcu – 40 PLN/os. dorosła
Śniadanie Dzieci do lat 10 – 20 PLN

Kilka gościnnych, komfortowych pokoi przy Gościńcu Dworskim zapewnią Państwu przyjemny i bezpieczny wypoczynek podczas podróży służbowej, weekendowej wycieczki lub niezapomnianych rodzinnych wakacji.


Dwór oferujący piękne pokoje gościnne zlokalizowany jest bardzo blisko Gorlic i niecałe 30 kilometrów od Nowego Sącza. Położony na uboczu, da Państwu wytchnienie od zgiełku. W okolicy znajdują się liczne atrakcje, np. Góra Chełm, Zalew Klimówka, skansen naftowy w Bóbrce, a także wiele zabytków oraz kilka muzeów. Ciekawe miejsca, łono natury, piękne krajobrazy, a do tego Dwór to znakomite miejsce zarówno dla par, jak i dużych rodzin!


Nasz Gościniec Dworski to także smaczne i zdrowe jedzenie oraz stylowa restauracja. Specjalizujemy się w dworskiej tradycji kulinarnej, a także w specjałach kulinarnych Karpat.


Nasi klienci chwalą nie tylko piękną, urokliwą okolicę, smaczne jedzenie, ale także obsługę w trakcie pobytu u nas. Wyznajemy zasadę staropolskiej gościnności – do każdego podchodzimy indywidualnie, aby czuł się u nas jak najlepiej!

social_forrst social_facebook social_pinterest social_instagram